KONST / Litografier / Litografier 15339016
nr 1533 9016
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
(f. 1925), Sverige
Litografier, Skärgårdsmotiv. Bildmått: 7x29 cm, yttermått inklusive ram: 20x42 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:44:52
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
Läs mer om Ã…ke Pettersson (NÃ…W)